< Back

Czyszczenie przemysłowe

Jesteśmy dostawcą wydajnych rozwiązań do czyszczenia przemysłowego, zaprojektowanych w celu zapewnienia najlepszej jakości, maksymalnej wydajności i obniżenia kosztów produkcji. Posiadamy najnowocześniejsze ładowarki próżniowe / samojezdne jednostki ssące ADR i ATEX, systemy czyszczenia wysokociśnieniowego, sprzęt do czyszczenia kanalizacji o dużej mocy i ultradźwiękową technologię czyszczenia chemicznego.

 

Usługi czyszczenia przemysłowego i usługi ekologiczne Ormonde oferowane naszym klientom to najnowsze rozwiązania w dziedzinie udrażniania, inspekcji kamerowej jak i usług frezowania/cięcia korzeni i betonu. Działamy z użyciem nowoczesnej technologii, w celu zapewnienia naszemu klientowi najwyższego poziomu w udrażnianiu, czyszczeniu i usługach związanych z odwadnianiem.

Ormonde zapewnia swoiom klientom najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia przemysłowego na rynku, mamy ekspertów w Ostrawie, Brnie, Pradze w Czechach, Katowicach i Bydgoszczy w Polsce oraz Bratysławie na Słowacji, mają oni ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie czyszczenia przemysłowego, odpylania fabryk, czyszczenia zbiorników, czyszczenia rur i rurociągów przemysłowych, czyszczenia suwnic i podtorzy, czyszczenia systemów wentylacyjnych, wymiany katalizatorów, czyszczenia wymienników ciepła, czyszczenia zbiorników fermentacyjnych, czyszczenia silosów, czyszczenia reaktorów, czyszczenia kanalizacji przemysłowej i innych specjalistycznych usług czyszczenia w przemyśle wszystkich branż.