< Back

Czyszczenie biogazowni – czyszczenie zbiorników

W Ormonde mamy zespół ekspertów świadczących usługi czyszczenia biogazowni. Działamy na terenie Europy, w tym w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji, na Ukrainie i w sąsiednich krajach. W Ormonde możemy zaoferować systemy do usuwania wszystkich rodzajów szlamów i innych materiałów metodą na sucho lub na morko, system mycia rur grzewczych gorącą wodą, zajmujemy się także usuwaniem odpadów powstałych podczas czyszczenia zbiorników w biogazowniach.

 

Ormonde oferuje specjalistyczne usługi czyszczenia biogazowni w zakresie czyszczenia zbiorników oraz innych urządzeń technologicznych na terenie biogazowni. Nasze bazy logistyczne urządzeń służących do czyszczenia zbiorników w biogazowniach znajdują się w Katowicach i Bydgoszczy w Polsce, w Ostrawie, Brnie, Pradze w Czechach oraz Bratysławie na Słowacji. Zespół ekspertów Ormonde posiada szerokie doświadczenie w czyszczeniu wszystkich typów instalacji biogazowych. Wśród naszych usług jest czyszczenie komór/zbiorników fermentacyjnych, czyszczenie zbiorników i silosów oraz czyszczenie innych urządzeń technicznych w obrębie instalacji produkcji biogazu. Świadczymy usługi czyszczenia biogazowni na terenie Polski, Czech, Słowacji, Irlandii, Austrii i na Ukrainie.

Czyszczenie biogazowni – czyszczenie zbiorników Polska: Dolnośląskie (Wrocław, Legnica), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz), lubelskie (Lublin), lubuskie (Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra), łódzkie (Łódź), małopolskie (Kraków, Nowy Sącz, Oświęcim, Bochnia), mazowieckie (Warszawa, Płock, Radom), opolskie (Opole), podkarpackie (Rzeszów, Mielec), podlaskie (Białystok), pomorskie (Gdańsk), śląskie (Katowice, Gliwice, Chorzów, Cieszyn, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Bielsko Biała, Tychy), świętokrzyskie (Kielce), warmińsko-mazurskie (Olsztyn), wielkopolskie (Poznań), zachodniopomorskie (Szczecin).