O Firmie

Ormonde jest dynamiczną firmą świadczącą usługi czyszczenia przemysłowego od 1996 r. Świadczymy usługi za zakresu czyszczenia przemysłowego, usług środowiskowych i serwisu biogazowni. Ormonde stała się jedną z wiodących firm w branży czyszczenia przemysłowego i dostarczania wydajnych rozwiązań przemysłowych, prowadząc działalność w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz w Irlandii.

Nasza międzynarodowa siedziba znajduje się w Ostrawie (Czechy) i w Katowicach, mamy też kilka innymi lokalnych baz operacyjnych w Czechach, Polsce i na Słowacji, które obsługują również klientów w Austrii, na Ukrainie oraz w sąsiednich krajach.

Jesteśmy czymś więcej niż firmą oferującą czyszczenie przemysłowe, jesteśmy bowiem dostawcą wydajnych i sprawdzonych rozwiązań dla naszych klientów przemysłowych. Nasze różnorodne rozwiązania w zakresie czyszczenia przemysłowego zostały opracowane w celu obniżenia kosztów, zużycia energii, zwiększenia produkcji a co za tym idzie zwiększenia zysków wypracowanych przez klienta, wszystko to w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W Ormonde przede wszystkim zadajemy sobie podstawowe pytanie? W jaki sposób nasze usługi mogą zwiększyć wydajność prowadzonych przez naszych klientów przedsiębiorstw. W wielu przypadkach dzięki Ormonde oszczędności klientów są wielokrotnie wyższe od kosztów świadczonych przez nas usług.

Zespół w Ormonde dąży do pełnego spełnienia oczekiwań swoich klientów, staramy się nawet być o krok dalej. Dzięki naszemu know-how, zaangażowaniu i umiejętności zrozumienia wymagań klientów, ciągle dostososowujemy nasze usługi oby zwiększyć wydajność przedsiębiorstw, zmniejszyć zapotrzebowanie na energię oraz wydłużyć okresy między koniecznymi przestojami.

Oferujemy szeroką gamę zaawansowanych technologii, w tym ładowarki próżniowe dużej mocy, czyszczenie hydrodymaniczne pod wysokim ciśnieniem, ultradźwiękowe czyszczenie chemiczne, technologię czyszczenia wymienników ciepła. Przede wszystkim jednak zapewniamy profesjonalny zespół wysoko wykwalifikowanych kierowników i pracowników operacyjnych, którzy zajmują się dostarczaniem usługi czyszczenia przemysłowego najwyższej jakości.

Mamy doświadczenie w zmniejszaniu kosztów i zwiększaniu produkcji naszych klientów. Jesteśmy dynamiczną firmą, z praktycznym podejściem i posiadamy wiedzę i know-how, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Ormonde działa zgodnie z normami ISO 14001, ISO 9001 i OHSAS 18001. Traktujemy bezpieczeństwo pracy jako nasz najwyższy priorytet, a wszyscy pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy.