Usługi czyszczenia przemysłowego - Czyszczenie zbiorników

Ormonde Polska świadczy usługi czyszczenia zbiorników przemysłowych.

Czyszczenie zbiorników za pomocą metody hydrodynamicznej opiera się na wykorzystaniu właściwości abrazyjnych strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem.
Wysokie ciśnienie wody ( do 3000 bar) przecinając warstwę korazji lub osadu wytwarza między nim a podłożem nadciśnienie, które odrywa zabrudzenie od podłoża. Woda pod ciśnieniem w zależności od potrzeb może ciąć beton, rdzę, twarde powłoki, kamień kotłowy i inne niepożądane naloty.
Za pomocą pistoletów wysokociśnieniowych zakończonych turbo-dyszami możemy usunąć najtwardsze osady, negary, ciężkie zabrudzenia technologiczne. W przypadku zbiorników bezodpływowych przy pomocy ładowarek próżniowych dużych mocy, możemy szybko i sprawnie odpompować osady.

Czyszczenie zbiorników przemysłowych za pomocą najwyższej klasy pomp wysokociśnieniowych FALCH.

Czyszczenie zbiorników odbywa się za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych FALCH które mogą pracować nawet do ciśnienia 3000 bar. Wykonujemy usługi czyszczenia przemysłowego ZAWSZE w ustalonym terminie oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo pracy podczas czyszczenia zbiorników

Podczas czyszczenia zbiorników przemysłowych stosujemy zestaw doprowadzający świeże powietrze z zewnątrz. W przypadku czyszczenia zbiorników o słabej wentylacji używamy masek pełno-twarzowych z zaworami zwrotnymi, aparaty oddechowe oraz pompy świeżego powietrza. Praca w dużych zbiornikach z utrudnionym dostępem, odbywa się z asekuracją linową. Stosując techniki alpinistyczne możemy wyczyścić nawet najbardziej niedostępne zbiorniki przemysłowe. Pracownicy Ormonde posiadają wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wysokociśnieniowym zbiorników przemysłowych.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami
Polska: +48 664 367 311 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czyszczenie reaktorów
czyszczenie kadzi
czyszczenie komór mieszania
czyszczenie komór lakierniczych
czyszczenie mieszalników
czyszczenie separatorów
czyszczenie autoklawów
czyszczenie destylarek
czyszczenie elewatorów
czyszczenie silosów
czyszczenie osadników
czyszczenie osadników imhoffa
czyszczenie osadników wstępnych
czyszczenie osadników wtórnych
czyszczenie zbiorników wody pitnej
czyszczenie zbiorników podziemnych
czyszczenie zbiorników zamkniętych
czyszczenie zbiorników otwartych
czyszczenie zbiorników stalowych
czyszczenie zbiorników betonowych
czyszczenie akumulatorów ciepła
usuwanie powłok epoksydowych
usuwanie laminatu epoksydowego
usuwanie laminatu gumowego
oczyszczanie zbiorników