Ormonde oferuje usługi profesjonalnego czyszczenia przemysłowego, zarządzania w zakresie ochrony środowiska dla naszych klientów w Polsce i w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług czyszczenia przemysłowego na rynku, w tym technologii oczyszczania, czyszczenia wymienników ciepła, odkurzania fabryk, odpylania hal, czyszczenia zbiorników (włącznie ze zbiornikami ropy i gazu), usługi katalizatorów, czyszczenia instalacji biogazowych, czyszczenia silosów, czyszczenie i odkurzanie podtorza i suwnic, czyszczenie rur gazowych, czyszczenia instalacji liniowych, usługi przemysłowe dla górnictwa, zarządzanie zakładami przemysłowymi i sprzątanie w pomieszczeniach zamkniętych.

Nasze wieloletnie doświadczenia daje klientowi komfort i bezpieczeństwo a także zapewnia spokój, iż powierzona usługa czyszczenia przemysłowego spełnia postawione wymagania.

W ramach naszego profesjonalnego podejścia do czyszczenia przemysłowego, oferujemy wysokiej klasy ładowarki próżniowe do podciśnieniowego załadunku materiałów, agregaty ultra wysokiego ciśnienia, sprzęt typu kombi do udrażniania, technologię chemicznego czyszczenia z certyfikatami ATEX, ADR i SIR.

Posiadamy bazy operacyjne w Polsce, Czechach i na Słowacji, co pozwala nam obsługiwać naszych klientów na Ukrainie, w Austrii i Niemczech.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby firmy w Katowicach lub prosimy o kontakt poprzez naszą witrynę: www.ormonde.pl.

Usługi czyszczenia przemysłowego Polska - tel: +48 664 367 311.