Ormonde wykonuje usługi czyszczenia i udrażniania kanalizacji przemysłowej, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej.

Zastosowany sprzęt do udrażniania kanalizacji i najnowsze technologie pozwalają nam być liderem wśród specjalistów od udrażniania kanalizacji.

Zespół Ormonde wykonuje usługi specjalistycznego czyszczenia kanalizacji i jej udrażniania w najbardziej trudnych przypadkach np. zabetonowana kanalizacja, zakorzeniona kanalizacja, frezowanie kanalizacji – beton, materiały twarde, udrażnianie zamulonych i poszukiwanie ukrytych studzienek.

Do udrażniania kanalizacji zamulonych materiałem twardym używamy specjalistycznych głowic wibrujących, tnących, rotujących oraz głowicy typu bomba – zastosowanie dla najbardziej opornych materiałów zalegających w kanalizacji.

Każdorazowo po wykonaniu czyszczenia kanalizacji proponujemy możliwość wykonania kamerowania odcinka wraz z zapisem wideo.

Usługi czyszczenia przemysłowego i usługi ekologiczne Ormonde oferowane naszym klientom to najnowsze rozwiązania w dziedzinie udrażniania, inspekcji kamerowej jak i usług frezowania/cięcia korzeni i betonu. Działamy z użyciem nowoczesnej technologii, w celu zapewnienia naszemu klientowi najwyższego poziomu w udrażnianiu, czyszczeniu i usługach związanych z odwadnianiem.

Czyszczenie kanalizacji Katowice 327 186 872